page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

85

Jest pierwszy dzień miesiąca i cieszymy się, że możemy ogłosić 12,3% zysków Masternode za wrzesień na YieldNodes! Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z tego wyniku i mamy nadzieję, że podzielasz to zdanie.

Nowe zyski z Masternoding!

Saldo na 1 września: 571,02 €

Kwota zysku: 70,24 € (12,3%)

Wydajność YieldNodes za wrzesień 2020 r 3

Co nowego?

Dokonali pewnych aktualizacji w obszarze członków, dodali lepsze funkcje sortowania dla podmiotów stowarzyszonych (patrz zakładka “Partner”), a także dodali niemieckie tłumaczenie … ale pomimo kilku recenzji, wciąż jest wiele literówek i błędów w wymowie. Proszą o wyrozumiałość w tym względzie, ponieważ musieli przekodować wiele obszarów, aby umożliwić szybsze tłumaczenie na inne języki w przyszłości (w miarę powiększania się j bazy członków).

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Finansowanie YieldNodes

Rozpoczęcie pracy z YieldNodes nadal nie jest łatwe – szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się BTC. Preferowaną metodą wpłaty pozostaje Bitcoin, ponieważ jest prawie bezpłatna.

Jednak szczególnie dla poważnego uczestnika przelew bankowy jest prawdopodobnie najwygodniejszym wyborem. Działa to dobrze w przypadku przelewów SEPA, ale koszty przelewów SWIFT (które zwykle obejmują przewalutowanie) mogą być wysokie. To powiedziawszy, ich partner w zakresie przelewów bankowych, Walleteze, prowadzi do października dwuetapową promocję, aby pomóc członkom zaoszczędzić na opłatach za finansowanie.

Raport zysków lipiec-sierpień, nowości na Yieldnodes

Aby skorzystać z tej promocji:

  1. Zarejestruj się i uzyskaj weryfikacj (jeśli nie jest to istniejący klient walleteze) na https://www.walleteze.com.
  2. Jako zweryfikowany klient poproś o zakup BTC
  3. Wyślij e-mail na adres [email protected], aby wyjaśnić, że jesteś członkiem Yieldnodes i że masz nowy zakup w systemie.

W zależności od zakupionej kwoty (równowartość w euro) obowiązują następujące zniżki opłat:

  • 2500+ EUR … 10% zniżki
  • 5000+ EUR … 15% zniżki
  • 10000+ EUR … 20% zniżki
  • 20000+ EUR … 25% zniżki
  • 50000+ EUR … do negocjacji

Ponadto Walleteze było w stanie wynegocjować specjalne oszczędności dla członków, którzy muszą dokonywać przelewów międzynarodowych – ich nowy partner bankowy SWIFT zgodził się obniżyć opłatę za przelew przychodzący do zaledwie 1%.

 

Miłego tyczenia!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany miesiąc … bądź bezpieczny i jak zawsze dziękujemy za zaufanie i współpracę! Jak zawsze będziemy dawać z siebie wszystko, prowadząc tutaj szybką i wydajną działalność informacyjną dotyczącą projektu Yieldnodes.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO