page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że zysk za lipiec w Yieldnodes osiągnął 9,6%, a za sierpień 9,3%…

To były dobre miesiące bez czkawek. Tak jak powinno być.

Więcej o projekcie tutaj:

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Rynki odbudowują się, zwłaszcza kryptowaluty, na czele z ethereum. Wpływa to na nas pozytywnie, ale także sprawia, że ​​jesteśmy ostrożni, ponieważ po dużym wzroście kryptowalut często następuje strome nurkowanie. Dlatego zachowaj bezpieczeństwo, a przede wszystkim ostrożność, ponieważ ekosystem nie jest jeszcze w pełni dojrzały.

Pamiętaj, aby wypełnić dokumenty KYC, ponieważ niektóre części witryny (opcja automatycznego łączenia, która umożliwia łączenie zarobków w wysokości 1-100% zgodnie z ustawieniami) stają się dostępne dopiero po weryfikacji… (nie ma już potrzeby ponownego inwestowania ręcznie co miesiąc!).

Widzieliśmy, że wielu użytkowników korzysta z opcji drugiego beneficjenta (aby ustawić kontakt alarmowy na wypadek, gdyby coś Ci się stało, który może uzyskać dostęp do konta, jeśli jest nieaktywny przez określony czas). Bardzo się z tego cieszę i sprawia, że ma to sens.

W miarę jak będą się rozwijać i pracować, Twoje fundusze osiągną znaczną wysokość.

AktualizacjeYieldnodes lipiec:

  • Dodali obsługę wielu języków i pracują krok po kroku, aby uczynić obszar członkowski bardziej użytecznym i prostym dla wszystkich.
  • Dodali trustpilot.com do Yieldnodes! Oceń tutaj! -> https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

YieldNodes trustpilot

Bądź na bieżąco z tym, co nadejdzie i jak zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z nimi, porozmawiać bezpośrednio przez Skype…

  • Whatsapp: +35699957217
  • Skype: steve23m
  • E-mail: steve@yieldnodes.com

 

WYNIKI LIPIEC (17 dni)

Nasze saldo początkowe Masternode za okres 17-31.07 (ruszyliśmy po połowie miesiąca): 500,73 €

Kwota zysku: 21,70 € (9,6%)

YieldNodes raport lipiec

Ponowne inwestowanie (łączenie) odbywa się z sekcji „Wpłata” na koncie w obszarze członkowskim. Alternatywnie możesz ustawić automatyczną reinwestycję na stronie „Wypłaty”. Zgodnie z ich zasadami: wszystkie wnioski o wypłatę należy składać przed 15 każdego miesiąca w celu realizacji w ciągu pierwszych 8 dni roboczych następnego miesiąca.

Proszę zrozumieć, że ta polityka ma na celu nie powodować niepokoju, ale być w stanie zapewnić duże zyski, które otrzymujesz. 98% aktywów w węzłach zysku jest zawsze używanych do sterowania masternodami … w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Masternoding to złożony proces, który obejmuje kilka kroków sprzecznych z handlem lub utrzymywaniem rezerw w BTC, więc wypłaty są starannie planowane i oceniane.

UWAGA: Kwota ponownie zainwestowana (reinwestycja) zostaje  wykorzystana do handlu, począwszy od następnego dnia roboczego.

 

WYNIKI SIERPIEŃ (cały miesiąc)

Nasze saldo początkowe Masternode za okres 1-31.08 (pełny miesiąc): 522,43 €

Kwota zysku: 48,59 € (9,3%)

YieldNodes raport sierpień 2

 

Z przyjemnością informuję o zwrocie w wysokości 9,3% za sierpień 2020 r. Noding był opłacalny, a YieldNodes działał bez większych problemów przez cały miesiąc, z wyjątkiem problemu z uwierzytelnianiem SMS kilka dni temu, który został szybko rozwiązany.

Co nowego w YieldNodes?

  • Ciągle starając się rozwijać projekty, nie tylko zajmujemy się rozwojem własnych projektów, jak być może wiesz, ale także poszerzają swoje portfolio monet i podejmujemy projekty w miarę działań, aby zapewnić ciągłą użyteczność.
  • Sapphire ( SAPP ) został wymieniony na Finexbox, aby zwiększyć akceptację klientów i będzie notowany na większej liczbie giełd.
  • Z przyjemnością informujemy, że obok Sapphire (SAPP) zajęli się zarządzaniem kolejną monetą 777, która będzie napędzać kolejny ich projekt zaplanowany na 2021 r. (Zabawne zakupy) .. jest już dobrze przyjęty i kierowany przez małą społeczność, aby zdobyć „piłkę”.
  • 10 września planują wypuścić Kyanite, monetę zorientowaną na hazard, która zostanie wstępnie rozwidlona z Sapphire, ale w związku z technologią jest to ogromne przedsięwzięcie, więc nie mogą składać żadnych zapewnień ani obietnic na tamtejszej osi czasu.

Zostaw dla nich opinię i jeśli YieldNodes ma znaczący wpływ na Twoje życie, chcieliby usłyszeć więcej. Jeśli możesz, poświęć chwilę, aby napisać recenzję na Trustpilot tutaj: https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

Jedna rzecz to zysk pieniężny, ale druga to obserwowanie, jak Twoja firma rośnie i rozwija się, a pomysły ożywają, ludzie pracują ramię w ramię, aby osiągnąć wspólny cel, ożywiając ekosystemy z korzyścią dla wszystkich! I tym właśnie jest w istocie masternodowanie. Łączy ludzi z różnych środowisk.

 

Yieldnodes nowa funkcja! (Kontakt w nagłych wypadkach)

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną nową funkcję na koncie Yieldnodes.

Możesz teraz ustawić kontakt alarmowy. Jeśli (nie daj Boże) coś Ci się stanie (wypadek, choroba) lub z jakiegokolwiek powodu nie możesz połączyć się z internetem, aby uzyskać dostęp do konta, zintegrowali opcjonalną funkcję dodatkowego beneficjenta. Nigdy nie jest miło skonfrontować się z własną kruchością, ale mądra osoba bierze pod uwagę wszystkie ewentualności. A ponieważ Yieldnodes będzie istniał przez wiele lat, ważne jest, aby wszystko od razu ustawić poprawnie. Ta funkcja jest również całkowicie opcjonalna, więc jeśli nie chcesz jej używać, nie musisz.

YieldNodes nowa funkcja

Jak to działa (wideo)

https://www.dropbox.com/s/8n5kepyr30172w3/nTKKKfNhOC.mp4?dl=0

Motto na Yieldnodes brzmi: Lepiej bezpiecznie niż żałować!

Zachęcamy do skorzystania z tej funkcji, aby wprowadzić współmałżonka, brata, bliskiego przyjaciela lub kogokolwiek innego, kogo chciałbyś, aby móc zarządzać wypłatą lub ocenić swoje konto w przypadku, gdy jesteś niedostępny. Możesz ustawić ramy czasowe od 6 miesięcy bezczynności do 10 lat! (Brak aktywności oznacza, że ​​nie logujesz się na swoje konto! Licznik resetuje się za każdym razem, gdy uzyskujesz dostęp do Yieldnodes z dowolnego urządzenia).

Mamy nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, ale uważamy, że planowanie najgorszego jest zawsze dobrym pomysłem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że fundusze, jeśli zostaną skumulowane, mogą wzrosnąć do bardzo dużych aktywów (nawet przy 500 euro!).

Wszelkie uwagi

prosimy kierować na adres: steve@yieldnodes.com.

 

Miłego tyczenia!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany miesiąc … bądź bezpieczny i jak zawsze dziękujemy za zaufanie i współpracę! Jak zawsze będziemy dawać z siebie wszystko, prowadząc tutaj szybką i wydajną działalność informacyjną dotyczącą projektu Yieldnodes.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO