page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy o zysku 12.7% za kwiecień na platformie YieldNodes.

Saldo Masternode stan na dzień 01.04.2021 r.: € 1,711.75

Kwota zysku: € 217.39 (12.7%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – kwiecień 2021 r. 1

Noding był bardzo dobry w ciągu ostatniego miesiąca (pomimo stagnacji / spadku ceny Bitcoin), dlatego z przyjemnością informujemy o zyskach w wysokości 12,7% za kwiecień. Ethereum wykazuje dobrą wytrzymałość i dużą siłę, co toruje drogę dla protokołów POS.

Według jednego z największych zasobów masternodów ( https://masternodes.online/ ), kapitalizacja rynkowa masternodes osiągnęła ponad 11 miliardów , ale kiedy uruchomiali YieldNodes w październiku 2019 r., było to „zaledwie 500 milionów”.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

To świetna wiadomość, ponieważ model stale się rozwija i dowodzi trwałości węzłów w dłuższej perspektywie w miarę dojrzewania ekosystemów. Główną rzeczą, którą chcieli przekazać członkom, jest to, że cały zespół ciężko pracuje nad stworzeniem czegoś wyjątkowego, więc śledźcie rozwój YieldNodes i projektów monet!

Główną częścią tej ekspansji jest Decenomy PLC, który jest obecnie w trakcie włączania. Miejmy nadzieję, że wkrótce będzie działał i będzie pod parasolem, pod którym będą działać YieldNodes. Kolejnym krokiem naprzód jest to, że biuro na Malcie zostało już umeblowane i wkrótce zostanie otwarte, więc uczestnicy będą mogli je odwiedzać (na życzenie)!

—————–

Ostrzeżenie przed hakerem!

—————–

Ostrzegamy, że zidentyfikowali kilka prób włamań (które zostały zablokowane) oraz osoby podszywające się pod użytkowników po zhakowaniu ich e-maili.

Bądź bezpieczny! – włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) za pośrednictwem aplikacji Google Authenticator lub przez SMS. Obie metody są bardzo bezpieczne, ale jeśli zdecydujesz się użyć Google Authenticator, zainstaluj na telefonie, nigdy na komputerze!

Na szczęście ich długie okna wypłat i stałe adresy wypłat BTC pomagają zminimalizować ryzyko, ale teraz będą również przeprowadzać losowe kontrole wypłat awaryjnych, a także wdrażać ostrzeżenie SMS, które będzie wysyłane automatycznie, gdy zostanie złożony wniosek o wypłatę.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO