page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

54

Drodzy Yieldnoders!

Wrzesień zapowiada się dla nas kolejnym wspaniałym miesiącem i wygląda na to, że uda nam się pokonać sierpniowe zwroty! Pomiędzy wszystkimi masternodami w końcu udało im się zaktualizować witrynę Yieldnodes i dodać wszystkie projekty, w których biorą udział. Wiele się działo za zasłonami i chcieliśmy odzwierciedlić rosnącą sieć!

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Ich zespoły z powodzeniem rozwidliły Sapphire w nową monetę o nazwie Kyanite (KYAN), która jest oparta na protokole Dash i stanowi hybrydę między masternodowaniem a wydobyciem.

777 Coin został opracowany i na początku 2021 roku będzie miał własną platformę użytkowania, podczas gdy UCR (Ultraclear) to moneta, dzięki której oszczędzanie węgla będzie opłacalne dla osób prywatnych i firm.

Chociaż masternoding jest ich podstawową działalnością, rozumieją, że monety potrzebują dobrych zastosowań i rynków, aby się rozwijać.

Tak więc każdy dodany projekt będzie miał dodatkowe zespoły programistów i programistów adopcyjnych opłaconych w odpowiednich monetach związanych z projektami. Agresywnie poszukują talentów programistycznych i już bardzo się rozwinęliśmy.

Raport zysków lipiec-sierpień, nowości na Yieldnodes

 

Aktualizacje platformy YieldNodes

  • Błędy i poprawki: Wiele błędów zostało naprawionych i usprawnionych, stale je ulepszają.
  • Nowe tłumaczenia obszaru członkowskiego: wkrótce obszar członków zostanie przetłumaczony na język niemiecki, tłumaczenia są w toku, a wraz z upływem czasu pojawiają się kolejne języki, aby ułatwić Ci pracę.

Finansowanie: zdajemy sobie sprawę, że finansowanie YieldNodes jest nadal trudne i starają się je ulepszać, ale nie jest to łatwe, ponieważ muszą przekazywać je stronom trzecim, które wymieniają dla nich środki na BTC, aby móc działać, ponieważ nie chcą się otwierać, co stoi za tym dużo pracy, postanowili się skupić  na tym, co się liczy: generowanie przychodów 🙂

Stale odkrywają nowe sposoby upraszczania finansowania, więc proszą o wyrozumiałość. Mają również kilka opcji finansowania testów beta, które nie są jeszcze odpowiednie dla pełnej bazy użytkowników, więc skontaktuj się z nimi, a być może będą w stanie znaleźć rozwiązanie, które Ci odpowiada!

Co możesz zrobić:

Jeśli masz sugestie, daj się usłyszeć! Cenią wkład i to, co masz do powiedzenia, ma dla nich ogromne znaczenie. Zapraszają do kontaktu: steve@yieldnodes.com z sugestiami, krytyką i wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy!

To trwało trochę dłużej niż zamierzano. Na koniec, jak zawsze, wielkie dzięki z serca. To, co robimy, nie byłoby możliwe, gdybyś w nas nie uwierzył, a ten niezwykły plon rzeczywiście może zostać zarchiwizowany w tej nowej gospodarce. Cieszę się, że masz nieustające wsparcie!

Z wdzięcznością!

Steve, Urs, Dima & Yegor

 

Skontaktuj się z nimi pod adresem: steve@yieldnodes.com

Skype: steve25m

Whatsapp: +35699957217

 

Miłego tyczenia!

Z niecierpliwością czekamy na kolejny udany miesiąc … bądź bezpieczny i jak zawsze dziękujemy za zaufanie i współpracę! Jak zawsze będziemy dawać z siebie wszystko, prowadząc tutaj szybką i wydajną działalność informacyjną dotyczącą projektu Yieldnodes.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO