page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

31

Technologia Blockchain sprawia, że ​​codzienne życie jest znacznie łatwiejsze dla wszystkich, zapewniając natychmiastowe i tanie transakcje w dowolnym miejscu na świecie za pomocą kliknięcia przycisku i bez potrzeby pośredników, takich jak banki, ale dlaczego nie jest już używana przez wszystkich? 

 

Co powstrzymuje nowych ludzi od korzystania z krypto jako sposobu płatności i dlaczego większość nadal korzysta z tradycyjnych banków, które wykorzystują 40-letnią technologię do dokonywania przekazów pieniężnych i pobierają wysokie opłaty tylko za zmianę kilku numerów na kontach?

Największą przeszkodą jest łatwość użycia. Prawie wszyscy potrzebują pomocy przy pierwszej transakcji kryptograficznej, a wiele osób traci tysiące dolarów, nawet jeśli popełnią niewielki błąd. Z tego powodu potrzeba trochę czasu, aby poczuć się komfortowo w korzystaniu z tej technologii, nawet dla osób, które codziennie korzystają z komputerów.

Ale Divi opracowuje produkty, które naprawdę ułatwiają korzystanie z tej formy płatności. Przyjrzyjmy się, jak Divi to osiąga.

 

DIVI projekt 1

 

Nazwy własne adresów DIVI ze zdjęciami

Adresy kryptograficzne są długim ciągiem losowych liczb, których nie można zapamiętać i nie mają żadnego sensu, gdy na nie patrzysz, sprawia to, że wygląda to na skomplikowane i przerażające dla nowego użytkownika bez wiedzy o technologii blockchain.

A podczas wysyłania transakcji, jeśli przez pomyłkę zmienisz którykolwiek z znaków w tym długim ciągu, Twoje środki nigdy nie dotrą do właściwego odbiorcy. 

Ale Divi pozwala ci dołączyć imię i zdjęcie do twojego adresu, aby nadawca mógł wpisać twoje imię zamiast długiego złożonego ciągu, a nawet zobaczyć twoje zdjęcie, aby upewnić się, że środki zostaną wysłane do właściwej osoby.

 

Portfele WhatsApp i SMS


Teraz jest to po prostu genialne, whatsapp to najczęściej pobierana aplikacja na telefony komórkowe, a jeśli wyślesz wiadomość „adres” na numer „+50640001948”, otrzymasz adres wpłaty, którego możesz użyć do zasilenia konta i zaczniesz stakować DIVI automatycznie.

Możesz wysłać DIVI do znajomych lub rodziny na ich numer telefonu komórkowego, nawet jeśli nie mają portfela DIVI i również automatycznie zaczynają tyczyć otrzymane monety.

Nie ma tu żadnej opłaty, a ponieważ łącząc stawianie puli, nie jest również wymagana minimalna kwota. 

Jest to bardzo dobry sposób na wprowadzenie kogoś w świat kryptowalut, a ponieważ są oni przyzwyczajeni do zarabiania bardzo niewielkich odsetek od swoich depozytów bankowych, na pewno się zakochają, gdy zobaczą RRSO w wysokości 25% wygranych na monetach, które właśnie wysłałeś.

Udaj się do https://divigo.app/, aby uzyskać więcej informacji.

DIVI projekt bots

 

1 Kliknięciem Hosternode Hosting

Instalowanie masternode jest makabrycznym procesem dla początkujących i wymaga długiej i trudnej do zrozumienia listy kroków, a nawet przy prawidłowym przestrzeganiu często kończy się to błędami. Dlatego Divi devs stworzyło MOOCCI (Masternode One-Click Cloud Install), który umożliwia użytkownikom wdrażanie masternodes na dowolnym komputerze lub w chmurze za pomocą jednego kliknięcia.

 

Konwersja Crypto na Fiat i odwrotnie w Divi 2.0

Obecnie, jeśli chcesz zakupić jakiekolwiek  altcoin, musisz najpierw założyć konto na giełdzie BTC – FIAT, a następnie wpłacić tam swoje pieniądze. Następnie kupić BTC i wysłać na giełdę, która ma rynek na alkoiny, które chcesz kupić. Nie wspominając o tym, że musisz uiścić opłaty na każdym skrzyżowaniu w tym procesie.

W nowej aplikacji Divi będziesz mógł natychmiast wymieniać między DIVI, Bitcoin i FIAT bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Ta aplikacja będzie miała również funkcje, takie jak blokowanie funduszy na określony czas, abyś nie mógł ich wydawać i dokonywać płatności w określonym dniu i czasie.

DIVI projekt 2

 

Automatyczne obliczanie opłat

Wszyscy znamy historię człowieka, który zapłacił 236 ETH za nieudaną transakcję ETH w 2017 r. Portfel Divi zapobiega temu, obliczając opłatę automatycznie w zależności od wymagań sieci, a istnieją wbudowane zabezpieczenia, które zapobiegają podniesieniu opłat powyżej określoną liczbę monet, które oczywiście możesz zmienić w dowolnym momencie.

 

Bardzo prosty portfel

Divi stworzył portfel, który jest bardzo prosty do zrozumienia i użycia. Portfel mobilny, który wkrótce zostanie wydany, będzie mógł przechowywać wiele kryptowalut.

 

Inne ekscytujące funkcje DIVI

Warstwowe masternody

Divi ma 5 poziomów masternodów, dzięki czemu inwestorzy każdego kalibru mogą uczestniczyć i czerpać korzyści z pasywnego dochodu.

Copper: 100,000 DIVI

Silver: 300,000 DIVI

Gold: 1,000,000 DIVI

Platinum: 3,000,000 DIVI

Diamond: 10,000,000 DIVI

System loterii

Co tydzień 10 osób (posiadających monety w portfelu) zdobywa ogromną nagrodę w wysokości 25 200 monet DIVI każda. Jest to świetny sposób, aby zmusić ludzi do trzymania swoich monet i jest to powód, dla którego większość monet jest zablokowana w tyczeniu i masternodach.

Dobroczynność

Divi przeznaczyła 1% nagrody z każdego bloku na cele charytatywne.

 

Na drodze do zostania zabójcą XRP?

W tym miejscu rzeczy stają się naprawdę interesujące. Zespół Divi kupił firmę przekazującą pieniądze w Kostaryce, która pozwala im otwierać lokalne konta bankowe dla swoich użytkowników. Użytkownicy mogą nawet uzyskać kartę debetową i sfinansować ją bezpośrednio z aplikacji Divi (jeszcze nie uruchomionej) i wydać ją w dowolnym miejscu na świecie.

Jak to jest zabójca XRP? 

Według Nicka Saponaro, głównego oficera ds. Informacji w Divi, mogą obniżyć opłaty transakcyjne nawet do 0, jeśli chcieliby, co zmusiłoby konkurentów takich jak xrp do opuszczenia gry, ponieważ xrp nadal korzysta z technologii, które wymagają opłat za transakcje. A przy transakcjach Divi nikt nie musiałby polegać na firmach przekazujących pieniądze lub bankach, które rabują ludzi, pobierając duże opłaty za płatności zagraniczne.

I jak wspomniałem wcześniej, ludzie będą mogli natychmiast przekonwertować krypto na fiat i odwrotnie.

Według Banku Światowego łączna kwota przekazów pieniężnych w 2019 r. wynosiła 573 mld USD, z czego 422 mld USD trafiło do krajów rozwijających się, w których uczestniczyło 250 mln pracowników migrujących.

W niektórych krajach przekazy pieniężne sięgają nawet jednej trzeciej ich PKB. Średni globalny koszt wysyłania pieniędzy wynosi 8%, ale może wzrosnąć nawet o 20% w krajach takich jak Afryka. 8% z 573 miliardów dolarów to 45,84 miliarda dolarów, więc w gruncie rzeczy Divi może rozwiązać problem 45,84 miliarda dolarów. Osoba, która zarabia niewielką kwotę, nie może zapłacić 30 USD za odesłanie 250 USD z powrotem do swojej rodziny w swoim rodzinnym mieście.

Nie mówiąc już o wszystkich formalnościach, których musi przestrzegać, a nawet wtedy pieniądze mogą dotrzeć do celu w przeciągu kilku dni. Więc jeśli zdarzy się nagły wypadek, jego rodzina może wpaść w poważne kłopoty.

USPs Of Divi – kanał

  • Blog, Youtube z cotygodniową aktualizacją
  • Prosty portfel z wieloma zaawansowanymi funkcjami
  • Bardzo doświadczony zespół
  • Rejestracja nazw i zdjęć do adresów portfeli
  • Natychmiastowe szyfrowanie w kierunku fiat i odwrotnie
  • Konwersja konta bankowego za granicą- Kostaryka
  • Whatsapp i portfele SMS z bezpłatnym stakowaniem
  • Bezpłatna cotygodniowa loteria dla stakerów i właścicieli masternode
  • 1% nagrody blokowej przeznacza się na cele charytatywne

 

Blokady udostępniania nagród

DIVI projekt 3

ROI Masternode

Copper : 100,000 DIVI

ROI : 24.16% / 1511 days

Masternode Worth : $3,900.31 / 0.40200 BTC 

Silver : 300,000 DIVI

ROI : 31.82% / 1147 days

Masternode Worth : $11,828.47 / 1.21800 BTC

Gold: 1,000,000 DIVI

ROI : 32.64% / 1118 days

Masternode Worth : $39,428.24 / 4.06000 BTC

Platinum: 3,000,000 DIVI

ROI : 33.39% / 1093 days

Masternode Worth : $118,284.73 / 12.18000 BTC

Diamond: 10,000,000 DIVI

ROI : 31.41% / 1162 days

Masternode Worth : $394,282.43 / 40.60000 BTC

Należy tutaj zauważyć, że im wyższy poziom twojego masternode, tym większa szansa na wygraną w „loterii”.

 

Wyniki rynkowe Divi

Od momentu powstania Divi odnotowuje stały i zdrowy wzrost zarówno wolumenu, jak i ceny. Nie było nagłych pomp i zrzutów, a cena przez ostatnie 1,5 roku rosła. Divi jest obecnie przedmiotem obrotu na 5 giełdach, a około 90% wolumenu znajduje się w Bitrue. 24-godzinna wartość handlowa wynosi nieco ponad 340 tys. USD i według coinmarketcap cena Divi wzrosła o ponad 600% od czasu jej notowania. W dniu 09 czerwca 2019 r. Miał najniższy w historii poziom 0,001028 USD, a w dniu 05 czerwca 2020 r. Najwyższy w historii 0,044520 USD. Obecnie posiada kapitalizację rynkową w wysokości 69 699 390 USD w cenie 0,040626 USD i podaż w wysokości 1 715 628 452 monet DIVI .

 

Zespół DIVI

Geoff McCabe CEO

Geoffrey McCabe – CEO i współzałożyciel – The Divi Project | LinkedIn

Geoff, wieloletni przedsiębiorca, zbudował szereg firm z różnych sektorów. Obecnie koncentruje się na… www.linkedin.com

Michael Greenwood CTO

https://www.linkedin.com/in/michaelgreenwood

Nick Saponaro CIO

https://www.linkedin.com/in/nicksaponaro

Wniosek

Divi jest jednym z tych ukrytych projektów, który przyćmiewa wiele innych firm kryptograficznych i firm innych niż kryptograficzne dzięki swoim niesamowitym produktom i rozwiązaniom w świecie rzeczywistym. Divi nie brakuje talentu ani funduszy, a może potencjalnie stać się jednym z najbardziej przydatnych projektów kryptograficznych w najbliższej przyszłości.

 

 

Ważne linki

Website: https://diviproject.org/
Wiki: https://wiki.diviproject.org/
Whitepaper: https://wiki.diviproject.org/#whitepaper
Community Guidelines: https://wiki.diviproject.org/#community-guidelines 
Wallet: https: //diviproject.org/downloads 
Twitter:https://twitter.com/diviproject
Blog: https://blog.diviproject.org/
Divi Current Exchange List: https://wiki.diviproject.org/#exchanges
Divi on CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/divi
Telegram: https: //t.me/diviproject

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO