page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Ten raport obejmuje okres od 15 do 21 sierpnia 2021 r. Najskuteczniejsze monety do obstawiania — podsumowanie tygodnia.

Tydzień przyniósł wschodzący wzrost ze wszystkich 10 najlepszych aktywów, ze szczególnym udziałem dwóch aktywów, które zarobiły ponad dwukrotnie więcej niż poprzednio. Wybuchowe zyski w okresie 7 dni wyniosły od +133% do +15%. Znaczące wydarzenia publikowane przez projekty spowodowały przede wszystkim wzrost cen i duże przyjęcie ze strony społeczności.

Avalanche (AVAX) uznano za jedną z najwyższych rentowności tygodnia z +133,11%. Po ogłoszeniu związanym z Avalanche Rush dot. programu motywacyjnego do wydobywania płynności DeFi, jego wpływ przekroczył oczekiwania, dzięki czemu ceny poruszały się szybciej i wyżej.

DeFi Yield Protocol (DYP) również odnotował trzycyfrowy wzrost o 113,34%. Ten projekt ma na celu wspieranie adopcji DeFi przy jednoczesnym nadaniu priorytetu uczciwości dla użytkowników każdej wielkości.

Near Protocol (NEAR) zajęło trzecie miejsce na szczycie listy z +91,32% wzrostem. Wspomniane aktywa oferują możliwość uzyskania pasywnego dochodu i otrzymania nagród proporcjonalnych do stawki.

Lista 10 najlepiej zarabiających monet, które są dostępne na platformie MyCointainer, znajduje się poniżej:

10 najlepszych monet POS – tydzień 33_2021 1

 

10 najskuteczniejszych monet stakingu w tym tygodniu:

  1. Avalanche (AVAX) + 133.11 %
  2. DeFi Yield Protocol (DYP) + 113.34 %
  3. Near Protocol (NEAR) + 91.32 %
  4. Stakenet (XSN) + 74.37 %
  5. Cosmos (ATOM) + 39.12 %
  6. Solana (SOL) + 37.37 %
  7. Validity (VAL) + 32.54 %
  8. Polkadot (DOT) + 20.41 %
  9. Kusama (KSM) + 19.85 %
  10. Algorand (ALGO) + 15.73 %

Monety, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Kava.io (KAVA), Syscoin (SYS), Cardano (ADA), Livepeer (LPT) i Dash (DASH).

MyCointainer umożliwił obstawianie na zimno i delegowanie niektórych monet typu Proof-of-Stake. Zarabiaj na tej samej stopie zwrotu i z dodatkowymi korzyściami, mając jednocześnie swoje aktywa pod wyłączną opieką.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO