page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 24 lutego do 3 marca 2021 r.

W tym tygodniu (od 24 lutego do 3 marca) strona statystyk Masternode pokazuje wzrosty między 20,5% a 2,9% dla 10 najlepszych masternodów. Dla porównania, wyniki z poprzedniego tygodnia były lepsze tylko na wyższym procencie, przy czym najwyższy wzrost wyniósł 67,5%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 24 lutego do 3 marca 2021 r.

Divi przeniesiony z 7 miejsce w ubiegłym tygodniu, aby stać się w tym tygodniu najlepiej działających masternode. Moneta masternode zapewniła sobie pierwszą pozycję z tygodniowym zyskiem 20,5%. Divi pojawia się po raz drugi z rzędu przz ostatnie tygodnie.

Z 7-dniowym zyskiem odpowiednio 19,2% i 17,5%, Stakecube i BitGreen zajmują w tym tygodniu drugie i tzrecie miejsce. Co ciekawe, BitGreen utrzymuje miejsce na liście 10 najlepszych przez sześć tygodni z rzędu.

Tymczasem inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Syscoin, Midas, ZCore, AXEL, Zel, Flits i Firo.

Podczas gdy Zel pojawi się po raz czwarty z rzędu, Midas, ZCore, AXEL i Flits znajdują się w pierwszej dziesiątce przez dwa tygodnie z rzędu. Gratulacje dla najlepszych wykonawców.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO