page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 17 marca do 24 marca 2021 r.

Z dala od poprzedniego tygodnia, w którym kilka masternodów z pierwszej dziesiątki zanotowało straty, wszystkie nasze najlepsze masternody w tym tygodniu (od 17 marca do 24 marca) odnotowują zyski. Strona statystyk Masternode pokazuje różnicę między 181,20% a 0,56%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 17 marca do 24 marca 2021 r.

Essentia jest najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu, zyskując 181% w ciągu ostatnich 7 dni.

Zel i BitGreen również znaleźli się na liście w tym tygodniu jako odpowiednio na drugim i trzecim miejscu. Podczas gdy Zel zyskał 71,6%, BitGreen siedzi na tygodniowym wzroście w wysokości 63,4%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu obejmują French Digital Reserve, SmartCash, AXEL, Syscoin, Flits, Midas i Stakecube.

Midas ma największą częstotliwość pojawiania się i utrzymuje miejsce na liście 10 najlepszych przez pięć tygodni z rzędu. W międzyczasie French Digital Reserve pojawi się po raz drugi.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO