page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Aktywne zaangażowanie w kryptowaluty jest obecnie przywilejem. Możliwość korzystania z różnych monet lub tokenów ma wiele zalet. W szczególności na platformach do obstawiania, użytkownicy mogą uzyskać pasywnie odseteki od dochodu, po zdeponowaniu swoich aktywów i zdobywając nagrody w postaci stawek.

Zyski za luty 2021 r. odnotowały niższy procent na najbardziej dochodowych aktywach w porównaniu z ubiegłym miesiącem. Ogólnie rzecz biorąc, nadal oceniamy to pozytywnie, ponieważ 10 najlepiej prosperujących aktywów w tym miesiącu z powodzeniem przypisało trzycyfrowy wzrost od + 107,04% do + 470,00%.

Polygon (MATIC) odnotował najbardziej znaczącą poprawę na wykresach, powodując wzrost o + 470,00%. W ubiegłym miesiącu MATIC uplasował się na 5 miejscu, a następnie po miesiącu przesunął się w górę jako najlepiej zarabiający składnik aktywów. Po zmianie marki na Polygon, wcześniej znaną jako Matic Network, nowa marka firmy sygnalizuje strategiczną zmianę, aby stać się agregatorem warstwy drugiej Ethereum.

Następne w kolejności są Cartesi (CTSI) i Cardano (ADA). Ci dwaj wicemistrzowie mieli miesięczne odsetki w wysokości + 227,66% dla CTSI i + 225,36% dla ADA. Z 8. miejsca w styczniu ADA wskoczyło na 3. miejsce w lutym.

Harmony (ONE) utrzymała pozycję w pierwszej dziesiątce przez 2 kolejne miesiące, a Polkadot (DOT) trzeci miesiąc z rzędu. Gratulacje dla wszystkich zasobów cyfrowych.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów dostępnych na opisywanych przez nas platformach PoS i Masternode znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode – podsumowanie lutego 2021 r. a

10 najlepiej zarabiających monet PoS i Masternode w tym miesiącu:

  1. Polygon (MATIC) + 470.00 %
  2. Cartesi (CTSI) + 227.66 %
  3. Cardano (ADA) + 225.36 %
  4. Harmony (ONE) + 180.64 %
  5. Algorand (ALGO) + 162.88 %
  6. Secret (SCRT) + 150.84 %
  7. PIVX (PIVX) + 146.22 %
  8. Nem (XEM) + 128.79 %
  9. Kusama (KSM) + 110.77 %
  10. Polkadot (DOT) + 107.04 %

5 monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Stratis, Phore, Decred, Cosmos i Dash.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO