page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Rok 2021 właśnie się rozpoczął, ale już widzimy, jak kryptowaluty rosną. Różne kryptowaluty osiągają zupełnie nowy rekord wszechczasów (ATH), a entuzjaści są na pokładzie tych wydarzeń życiowych.

Altcoiny rosną w ogromnym stopniu dzięki ogromnemu wolumenowi i zwiększonej kapitalizacji rynkowej. W związku z tym wyraźnie rośnie zainteresowanie aktywami kryptograficznymi, a inwestowanie niektórych funduszy ma sens.

Biorąc pod uwagę, że jesteś już pasywnym inwestorem i stawiasz pewne monety w opisywanych przez nas projektach, ogromny zysk od + 95,15% do + 1201,82% został wygenerowany w ciągu zaledwie jednego miesiąca.

Solana (SOL) wzrosła w zawrotnym tempie o + 1201,82% i uzyskała miano najlepszego aktywa o najwyższych dochodach w styczniu 2021 r. Jego cena zamknięcia na koniec miesiąca wyniosła 3,51 €, z kapitalizacją rynkową 920 milionów €. SOL ma na celu poprawę skalowalności poprzez wprowadzenie konsensusu opartego na dowodach historii (PoH) w połączeniu z konsensusem dotyczącym łańcucha bloków (PoS).

Horizen (ZEN) i ReddCoin (RDD) również znalazły się na liście w tym miesiącu jako drugie i trzecie miejsce. ZEN zapewnił sobie drugą pozycję z miesięcznym wzrostem + 202,75%, podczas gdy RDD zyskał + 138,51% w ciągu miesiąca.

Oprócz trzech najlepszych aktywów, prawie wszystkie aktywa wymienione w naszych projektach przyniosły imponujące zyski. Uzupełnienie go poprzez złożenie odsetek sprawia, że ​​wszystko jest idealnym połączeniem dla inwestorów, aby zarabiać jeszcze więcej.

Polkadot (DOT) przez dwa miesiące z rzędu znajdował się w pierwszej dziesiątce.

Lista 10 najlepiej zarabiających zasobów znajduje się poniżej:

10 najlepszych projektów PoS i Masternode – podsumowanie stycznia 2020 r.

10 najlepiej zarabiających monet PoS i Masternode w tym miesiącu:

  1. Solana (SOL) + 1201.82 %
  2. Horizen (ZEN) + 202.75 %
  3. ReddCoin (RDD) + 138.51 %
  4. Harmony (ONE) + 133.81 %
  5. Polygon (MATIC) + 117.85 %
  6. Livepeer (LPT) + 115.15 %
  7. Loom Network (LOOM) + 111.46 %
  8. Cardano (ADA) + 106.80 %
  9. Polkadot (DOT) + 96.20 %
  10. TomoChain (TOMO) + 95.15 %

Pięć monet, które znalazły się tuż poza pierwszą dziesiątką to: Ethereum 2.0, Algorand, Band Protocol, Kyber Network i Icon. Gratulacje dla wszystkich aktywów.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO