page contents
Zaznacz stronę
computta blue_728x90_2
9

Social Send

Social Send aktualizacja portfela!

Social Send aktualizację portfela

Zaktualizuj go jak najszybciej. Za tydzień usuwają obsługę starej wersji protokołu.

Więcej informacji i pobierz ze strony: https://github.com/SocialSend/SocialSend/releases/tag/v1.2.1.0 .

 

DogeCash

Super fantastyczne niesamowite NOWOŚCI !!!

Ostatnia aktualizacja załatała wiele innych luk w zabezpieczeniach w tyczeniu i tworzeniu bloków w sieci. To przenosi nas na nowy poziom, na którym wszystko powinno być bardziej spójne.

Chronią łańcuch teraz lepiej niż kiedykolwiek i poprawili warunki synchronizacji. Historycznie bloki mogły być zepsute pod względem czasu, a teraz będziemy mieć całą historię zachowaną. To bardzo duży kamień milowy dla łańcucha, który może ustawić tak trudne ustawienia w sieci P2P.

 

Birake

To jest oficjalne, że od dzisiaj wszystko jest w 100% automatyczne. Opłaty przechodzą skomplikowany proces i są automatycznie przekazywane do wszystkich masternodów.

Ich celem jest generowanie przychodów z tego, co faktycznie produkują. Całkowita podaż jest obecnie ograniczona do około 100 m, całkowitej podaży. Możesz monitorować codzienny adres puli MN tutaj: https://explorer.birake.com/address/KFCtAw2AvpQMQ4vw8CQsXLT3t19WNNh9XV

masternode Bir

Kiedy saldo osiągnie co najmniej 10000 BIR, zostanie ono automatycznie rozdzielone na wszystkie kwalifikujące się masternody. Z technicznego punktu widzenia wykonali wszystkie kroki od ich początkowej strategii. Muszą teraz skoncentrować się na zwiększeniu aktywności handlowej, wprowadzaniu monet i wprowadzeniu funkcji dla tych segmentów.

 

LABX

LABX obowiązkowa aktualizacja portfela 1.0.5.

Portfel LabX, ta aktualizacja jest obowiązkowa, dlatego uprzejmie prosimy o aktualizację portfela.

W tej aktualizacji wersji portfela udało się wprowadzić następujące zmiany:

  • Bugfix w bloku 300k
  • Bugfix w strukturze nagrody
  • Zmodyfikowana struktura nagród
  • Inne drobne poprawki błędów

Ostatnia wersja Portfela znajduje się w repozytorium GitHub: https://github.com/StakingLab/stakinglab-coin/releases

 

Telos

Telos 3 nadchodzi … z rozwiązaniami dla Basic Income i Climate Change…

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wszystkie portfele korzystają z wallet.dat, co ułatwia ich kradzież za pomocą złośliwego oprogramowania?

Zrobili i zmienili TO – different Telos 3.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi

Napisz do Nas
KURS CRYPTO