page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

39

Piątek był bardzo interesujący dla Bitcoin (BTC). Doniesiono z zasobów monitorujących w łańcuchu, Glassnode, że 12 354 BTC (694 mln USD) zostało wycofanych z księgi zamówień Coinbase w ciągu jednej godziny. Jeśli śledziłeś te aktualizacje, wiesz, że liczba BTC na giełdach szybko spada. Poniżej znajduje się wykres przedstawiający trend na Coinbase Pro.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 1

Coinbase zyskał sporo nowości recently z IPO. Kupiłem kilka akcji po tym, jak cena nieco spadła i jestem zainteresowany, aby zobaczyć, dokąd to zmierza. Należy pamiętać, że Coinbase dopiero się zaczyna, ale pod względem aktywów jest już dziewiątym co do wielkości „bankiem” na świecie.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 2

Pieniądze zaczynają wychodzić z tradycyjnych inwestycji i napływać do kryptowalut, gdy inwestorzy dostrzegają ogromne zyski i potencjał blockchain. W 2020 roku BTC i kryptowaluty przewyższały nawet niektóre z najlepszych dostępnych akcji.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 3

Źródłem jest Binance

W 2019 i 2020 nie było lepszej inwestycji, którą mógłbyś dokonać, gdybyś chciał zwiększyć swój portfel.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 4

Źródłem jest Fundstrat

 

Celem wielu inwestorów kryptowalutowych jest zwiększenie ich zasobów BTC. Celem tej aktualizacji jest pokazanie, jak VAULT może pomóc Ci osiągnąć ten cel!

VAULT News w tym tygodniu

Każdy, kto ma konto na platformie VAULT, dostał kolejną fajną kroplę lodu:

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 5

Dziękujemy zespołowi Bitcrex za bardzo hojny spadek lodu BIC!

Wszystkie konta otrzymały 2 BIC w ICE na rozpoczęcie akcji! Ponadto portfele z lodem, które osiągnie co najmniej 30 BIC do 20 czerwca 2021 r., otrzyma dodatkowe 2 BIC lodu bonusowego! Te monety pozostaną zamrożone, dopóki nie napełnisz swojego portfela lodu do 50 BIC (10% głównego trybu), a wtedy można zdobyć nagrody w postaci 10% udziału!

Bitcrex zastrzegł, że wszystkie portfele z lodem niewypełnione do 4 sierpnia 2021 roku zostaną do nich zwrócone.
Zatrzymujesz wszystkie monety, które zdeponujesz, a tylko monety upuszczone przez lód i wszystkie nagrody zostaną odebrane.

Jak to działa
To będzie rosło powoli, naturalnie poprzez kumulację nagród wraz z odsetkami składanymi.
Możesz również pomóc mu w szybszym wzroście, zdeponując monety BIC w portfelu z lodem.

Idź sprawdzić lód BIC na platformie VAULT 

Jeśli potrzebujesz monet BIC, możesz kupić pakiety monet na platformie VAULT
lub
Giełda Graviex

Do 90 dni maksymalnych nagród bez opłaty za hosting. Im szybciej wypełnisz portfel z kroplami lodu, tym szybciej zaczniesz zdobywać nagrody w swoim standardowym portfelu!

Jeśli przegapiłeś ten czas, zawsze tworzy się więcej lodu i może spaść w dowolnym momencie. Pamiętaj, że rejestracja na platformie VAULT nic nie kosztuje, ale może Cię to kosztować, jeśli tego nie zrobisz.

Wyniki rynkowe VAULT Coin w tym tygodniu

VAULT miał kolejny dobry tydzień. W ten piątek zanotowaliśmy maksimum na poziomie 11,53 USD . We wtorek mieliśmy najniższy poziom 9,67 USD . Zamknęliśmy tydzień na poziomie 10,93 USD , w porównaniu z 10,87 USD w zeszłym tygodniu, przy niewielkim wzroście o 1,2% w ciągu tygodnia.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 6

Źródło coingecko.com

 

Wolumen pozostał na wysokim poziomie i wzrósł w ciągu ostatnich 7 dni, osiągając średnio 7.173,85 USD w obrocie dziennie. To utrzymywało się powyżej dziennego poziomu 7 000 USD i jest nieco poniżej 7 252,83 USD z zeszłego tygodnia .

W tym tygodniu widzieliśmy, że 99,6% wolumenu obrotu miało miejsce na CREX24Minimalna Gwarantowana Cena  na 10.500 Satoshi, nadal jest dobrze chroniona przez popyt inwestorów, z zamówień obecnie łączną 1,000.24 VAULT nad ścianą. Cena wynosi 18567 Satoshi ( 0,00018567 BTC ), nieco poniżej ceny zamknięcia z zeszłego tygodnia, która wyniosła 18 950 (0,00018950 BTC).

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 7

Źródłem jest Crex 24

 

Oprócz platformy, produktów, użytkowania i popytu, VAULT nadal czerpie duże korzyści z przywiązania do Bitcoin. BTC trzymał się mocno i wzrósł w tym tygodniu o 2,1% .

Aktualizacja BTC

Jak dotąd BTC radzi sobie dobrze w 2021 roku. Pytanie brzmi, jak daleko może się posunąć? Niedawno widziałem następujący artykuł:

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 8

Czy jest taka możliwość? Jeśli tak, dlaczego miałbyś kiedykolwiek sprzedawać lub handlować którymkolwiek ze swoich BTC? Głównym celem, jaki możesz mieć w życiu, może być próba zgromadzenia każdego Satoshi, jakiego możesz, aby zbudować swoją pozycję i zrealizować te niesamowite korzyści.

Niedawno redaktor CoinDesk Learn Ollie Leach powiedział w Yahoo Finance Live, że jego zdaniem BTC jest na drodze do poziomu 1 miliona dolarów. „Naprawdę wierzę, że na pewnym etapie, przy samym tylko aspekcie rzadkości, będzie to niezwykle ekscytujący atut do trzymania”.

Więc kiedy wydarzy się ten 1 milion za BTC? Odpowiedź może nadejść wcześniej, niż myślisz. Leech stwierdził, że moment gwałtownego wzrostu cen Bitcoina może nastąpić po 2024 r. Wraz z kolejnym halvingiem. Ostatni halving miał miejsce 11 maja 2020 r. „Rok po halvingu zawsze wydaje się powodować ogromny wzrost”. – powiedział Leech. „Nie wiem, kiedy [bitcoin przekroczy 1 milion USD] , ale prawdopodobnie nastąpi to po 2025 r.”

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 9

W ciągu ostatnich kilku lat model zapasów do przepływu był bardzo dokładny w przewidywaniu ceny BTC. Jeśli utrzyma się ten trend, będziemy patrzeć nie na 1 milion dolarów BTC, ale 10 milionów dolarów za BTC może być możliwych w ciągu najbliższych 10 lat.

VAULT Crypto Investments, raport tygodniowy #6 10

To nie jest rada inwestycyjna, ale chciałem podkreślić, dlaczego VAULT jest tak olbrzymią okazją inwestycyjną. VAULT jest wyjątkowy, ponieważ jest podobny do niektórych stablecoinów i ma minimalną cenę gwarantowaną (MGP), ale nie ma górnego limitu ceny i jest powiązany z BTC, a nie z fiatami. Gdy BTC osiągnie 1 milion dolarów, każda trzymana przez Ciebie moneta VAULT byłaby warta 105 USD, gdyby obecny stan MGP nie zmienił się i pozostał na poziomie 0,00010500 BTC. Niesamowitą rzeczą w VAULT jest to, że zarabiasz 29,07% rocznego zwrotu z monet przechowywanych we wspólnych masternodach na platformie. Jeśli masz 1 masternod, w ciągu 1 roku będziesz miał 290 wygenerowanych monet. Gdy BTC osiągnie 1 milion USD, będziesz mieć dodatkowe 29 000 USD w obecnym MGP.

Program BTC% to kolejna niesamowita funkcja i okazja inwestycyjna dostępna na platformie VAULT. Dzięki temu programowi, im więcej posiadasz VAULT, tym wyższy APR możesz zarobić na swoim Bitcoinie, do 25% APR na zainwestowanym 0,5 BTC. To wygenerowałoby 0,00240208 BTC tygodniowo, a za 1 rok możesz mieć 0,12490816 BTC lub 124 908,16 USD, jeśli / kiedy BTC osiągnie 1 milion dolarów!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO