page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Zespół VAULT jest dumny z pracy, jaką włożyli w to, co uważają za najlepszy produkt inwestycyjny w kryptowalutach. VAULT to moneta typu masternode z największą liczbą zablokowanych monet w masternodach wynoszącą 95,93% . Według masternodes.online jest to najwyższy wskaźnik spośród wszystkich projektów masternode.

VAULT Crypto Investments Weekly Update 1

VAULT wyróżnia się z kilku kluczowych projektów, należą do nich: 

  • Program CRYO , który blokuje monety w masternodach, aby zapobiec kradzieżom i zrzutom na giełdach,
  • Minimalna Cena Gwarantowana (MGP) , zapewniająca gwarancje stabilnej ceny,
  • Program Stronghold , który zapewnia bezpłatny hosting i wiele innych korzyści,
  • Program BTC% , który pozwala inwestorom zarabiać 5-25% zwrotu z do 0,5 BTC płaconych tygodniowo,
  • Program poleceń , który daje możliwość zarabiania, gdy ludzie dołączają do platformy VAULT i kupują różne produkty i usługi,
  • VAULT Reserve Board, co daje posiadaczom masternodów głos w ustalaniu minimalnej ceny gwarantowanej i przyszłego kierunku projektu.

Vault Investments

Najnowszą innowacją jest program Wypróbuj, Zanim Kupisz , w którym każdy nowy użytkownik VAULT i posiadający mniej niż 100 monet VAULT może wypróbować 100 monet VAULT za darmo przez 30 dni, aby zobaczyć, jak działa platforma VAULT, nagrody i zwroty, może kupować monety VAULT oraz zachować i kontynuować zdobyte nagrody. Ponieważ moneta VAULT jest powiązana z BTC, nagrody VAULT są podobne, ale znacznie łatwiejsze niż wydobywanie BTC, ponieważ nie jest potrzebna wiedza techniczna, platforma górnicza ani zużycie energii.

Celem tego raportu jest dostarczenie i zaktualizowanie wiadomości i informacji, które pomogą Ci lepiej zrozumieć i docenić, jak wyjątkowy jest VAULT.

Wyniki rynkowe VAULT Coin w tym tygodniu:

VAULT miał w tym tygodniu świetną akcję cenową. W poniedziałek zanotowaliśmy najniższy poziom 5,72 USD , a maksimum 10,08 USD w sobotę. Zamknęliśmy tydzień ceną 9,77 USD , co oznacza imponujący wzrost o 31,6% w ciągu tygodnia. Wciąż nie jesteś pod wrażeniem? Spójrz na roczny procent poniżej.

Wolumen utrzymywał się na wysokim poziomie w ciągu ostatnich 7 dni, osiągając średnią dzienną wartość 5.048,71 USD . To ponad dwukrotność średniej dziennej wartości 2224,10 USD z zeszłego tygodnia .

VAULT Crypto Investments Weekly Update 2

W tym tygodniu widzieliśmy 97,69% wolumenu obrotu na CREX24. Ściana zakupów z minimalną gwarantowaną ceną jest nadal dobrze chroniona przez popyt inwestorów, a zamówienia osiągają obecnie łączną wartość 579,49 VAULT powyżej 10 000 Satoshi. Gratulacje dla nowych inwestorów i obecnych inwestorów, którzy uzyskali niesamowite zwroty z nagród VAULT dzięki niedawnym skokom cen! Obecna cena to 17 000 Satoshi, co oznacza wzrost w porównaniu z ceną zamknięcia z zeszłego tygodnia, która wyniosła 13 350 Satoshi i przebicie się przez kamień milowy 15 000 Satoshi. Poziom .00017 Bitcoin stawia VAULT na kamieniu milowym 10 USD za monetę, co stanowi 70% nad MGP. To niesamowity wzrost w ciągu ostatnich 2 miesięcy !!! Oprócz platformy, produktów, użytkowania i popytu, VAULT nadal czerpie ogromne korzyści z bycia powiązanym z BTC.

VAULT Crypto Investments Weekly Update 3

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

 

Nie szukaj i nie trać czasu!

Zacznij zarabiać już teraz w Vault Investments dzięki tej niesamowitej kwietniowej ofercie

Zacznij zarabiać już teraz w Vault Investments dzięki tej niesamowitej kwietniowej ofercie !!! Za każdy zakup paczek monet VAULT za Bitcoin dostajecie o 20% więcej monet!

 

Inne informacje

StakeCube

BCH jest teraz notowane na StakeCube !

BCH jest teraz notowane na StakeCub

Bitcoin Cash jest już dostępny w panelu i na ich giełdzie!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO