page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

„Zmniejszanie dystansu do tradycyjnych inwestorów. Wsparcie i ochrona dla właścicieli projektów i inwestorów! Mądrzejszy sposób inwestowania”. Tak pisze o sobie platforma obsługująca projekty PoS i Masternode – Vault.

Na platformę natknęliśmy się przez rekomendowanie platformy przez projekt MalwareChain (MALW). W swojej ofercie mają dość dużą obsługę projektów:

PoS i Masternode Vault obsługiwane monety

Zespół Vault

PoS i Masternode - Vault - Zespół

Projekty CRYO

CRYO to nowa generacja wysokiej jakości projektów masternodowych dla inwestorów poszukujących bezpieczniejszych inwestycji. CRYO to funkcja na Platformie VAULT, a nie projekt lub nowa moneta sama w sobie!

Funkcja IceDrop

Funkcja IceDrop zaimplementowana na platformie VAULT Investments (VIP) to zmodyfikowana wersja zrzutu, która jest zamrażana / zamykana w specjalnym zimnym portfelu.

Funkcja Vault Prime

Funkcje Prime obejmują darmowy, nieograniczony hosting dla wszystkich Twoich zasobów na platformie VAULT, Maximum ice, tryb Dark i wiele więcej!

Członkostwo Prime można kupić jako dożywotnią subskrypcję lub na ograniczony okres. Dostępne obecnie pakiety subskrypcji to 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy i dożywotnia subskrypcja zawierająca:

  • Darmowy hosting
  • Maximum ice drops
  • Losy na loterię
  • Tryb ciemny

 

pula PoS i Masternode - Vault

 

Paczki coinów

Fajną opcją jest zakup paczek monet projektów, niekiedy w bardzo dobrych cenach 😉

PoS i Masternode - Vault - coins pack

 

Aby zakupić musimy zdeponować BTC za pomocą zakładki Add BTC.

PoS i Masternode - Vault depozyt Bitcoin

 

Platforma posiada własną monetę VAULT

VAULT Investment View

VAULT Investment View

VAULT dąży do przestrzegania specyfikacji niskiego zwrotu z inwestycji od pierwszego dnia. Powinno to pomóc zapewnić zarówno stabilną walutę, jak i niską podaż. Powinno to zapobiec destabilizacji, która jest często powodowana przez dużą liczbę monet sprzedawanych na rynku o małej objętości.

Zaczynają z ROI nie wyższym niż 200% i dążą do zwrotu 100% przy 100 masternodach aktywnych w sieci. Powinno to zapewnić nam realistyczny zwrot z inwestycji, który jest bardziej zrównoważony i powszechny poza światem kryptowalut.

Zobacz: https://backup-vault-explorer.friendsofpaws.org/

 

Platforma Vault inwestycje

Inwestuj w projekty Masternode w 3 prostych krokach.

  1. Zaloguj się – TUTAJ

Zaloguj się przez Google, Discord lub Telegram. Powinieneś także włączyć 2FA, aby zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich ręcznych wypłat i zmiany adresów wypłat.

  1. Wybierz monety, w które chcesz zainwestować (kliknij przycisk Invest)

PoS i Masternode - Vault inwestycja

VAULT Investments oprócz wyjątkowych projektów CRYO oferuje stale rosnącą listę projektów wysokiej jakości.

  1. Gotowy, aby cieszyć się pasywnym dochodem?

Dodaj swój wybór do swoich zasobów i dokonaj wpłaty (wciskając przycisk Deposit)

PoS i Masternode - Vault depozyt

Zostanie wygenerowany adres dla depozytu (przy czym na dole możemy ustawić opcje automatycznej reinwestycji i sekwencji wypłaty).

PoS i Masternode - Vault generowanie adresu depozytu

Możesz teraz usiąść i cieszyć się bezproblemowym pasywnym dochodem z akcji masternode z procentem składanym przy reinwestycji. Za pomocą przycisku Swap możemy wymienić daną monetę na BTC.

Jest to jedna z najprostszych do obsługi puli PoS i Masternode opisywanych na naszej stronie bardzo podobna do: 4STAKE i STACKofSTAKE.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO