page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

50

POLIS

Nowy cotygodniowy film POLIS został właśnie opublikowany! W tym tygodniu opowiadają o zmianach w projekcie Olympus i o Shift.

Obejrzyj tutaj:

https://youtu.be/CgZtpFcKUMg

 

BLOCKNET

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne!

Najnowsze słowo w biuletynie BLOCK jest już dostępne

Sprawdź najnowsze wiadomości Blocknet dotyczące rozwoju i marketingu: https://blocknet.co/word-on-the-block-30th-august-2020/

 

DAPS

DAPS i Rapids współpracują!

DAPS i Rapids współpracują!

Dzięki współpracy dwóch projektów użytkownicy mogą łatwo kupować i przechowywać DAPS bezpośrednio w aplikacji mobilnej Rapids. DAPS otrzymał bezpłatną ofertę na InstaSwap dzięki partnerstwu z Rapids, aby umożliwić łatwy zakup i wymianę zasobów kryptograficznych.

Przeczytaj więcej tutaj: https://medium.com/@DAPScoin/daps-coin-available-soon-in-the-rapids-wallet-with-linkshare-technology-f63ffa86be0f

 

QTUM

Chcesz przekazać swoje Qtum do Super Staker?

Oto film instruktażowy dotyczący korzystania z portfela Qtum Core.

 

Dodali QTUM do Bitpandy!

Możesz teraz kupować, sprzedawać i zamieniać QTUM, a ponadto będą rozdawać QTUM o wartości 10 000 € i BEST$ o wartości 10 000 € !

Dowiedz się, jak możesz wygrać tutaj: https://blog.bitpanda.com/bitpanda-celebrates-the-integration-of-qtum-with-a-giveaway/?ref=615250356669422741&tag=sctwiqtltraf&utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=qtum_listing%20&utm_term=big_teaser_blog%20

 

RAPIDS

Obejrzyj ten film demonstracyjny pokazujący, jak łatwo akceptować płatności RPD w USD między Rapids Core 3.1 a Rapids  mobile Wallet.

Pokazuje również błyskawiczną prędkość transakcji między nimi w sieci!

 

Zcoin

Zcoin XZC i jego strategia z ekosystemem DeFi!

Przeczytaj więcej na ten temat tutaj: https://forum.zcoin.io/t/zcoin-and-the-defi-ecosystem/848

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO