page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Qtum

Konfiguracja Qtum Super Staker będzie niezwykle łatwa!

Wypróbuj już dziś na testnet.

 

Energi

Obejrzyj najnowszy film Crypto Fiend, obejmujący wszystkie podstawy Energi , od modelu skarbca po Masternodes.

 

Syscoin

Binance będzie wykorzystywać most Ethereum firmy Syscoin, aby jeszcze bardziej ułatwić przyjęcie swojego stablecoina – Binance USD ( $ BUSD )

 

Blocknet

Przedstawiamy Blocknet – Internet Blockchains!

DApps, ekosystemy cross-blockchain, zdecentralizowane giełdy – w sieci Blocknet nie ma rzeczy niemożliwych.

 

VeChain

Jedna z największych firm żeglugowych w Europie, Color Line, ogłosiła, że ​​będzie zasilana przez My Care i VeChain DNV GL .

 

Zcoin

Aktualizacja Zcoin 24 lipca 2020 r.

Aktualizacja dotycząca tego, co działo się ostatnio w Zcoin, aktualizacja audytu Lelantus, deterministyczne masternody i nie tylko. Premiera o 12:00, 24 lipca 2020 r. (UTC + 8) na kanale Zcoin na Youtube

 

 

Inne informacje

Pięć niesamowitych altcoinów, na które należy uważać w 2020 i 2021 r. Ważne jest, aby pamiętać, które kryptowaluty są warte śledzenia, a które mogą skończyć się kiepskim wyborem. Apollo Currency, Divi Project, Kava Labs, Chain Link, Flits Node.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO