page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Przeprosiny

W ciągu ostatnich kilku tygodni widzieli, jak ogromna liczba nowych użytkowników dołączyła do aplikacji dzięki kampanii marketingowej. Wielu z nich zaczęło wysyłać zgłoszenia do pomocy technicznej bez faktycznych problemów, ale z ogólnymi pytaniami na temat aplikacji Flits. Z tego powodu zespół wsparcia został przeciążony pytaniami, co spowodowało opóźnienia w obsłudze niektórych zgłoszeń. Bardzo nam przykro z powodu niedogodności spowodowanych przez niektórych użytkowników z tego powodu.

Aby upewnić się, że to się więcej nie powtórzy, całkowicie restrukturyzują system wsparcia. Zatrudniają nowy personel techniczny, który będzie w stanie szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie problemy. Zaczną również używać narzędzi takich jak Zendesk, aby pomóc poprawić jakość świadczonego wsparcia, ponieważ chcą, aby usługa wsparcia była szybka i łatwa, podobnie jak ich usługa wdrażania masternodów.

Nowy partner w zakresie kart upominkowych

Zauważyli również, że niektóre karty podarunkowe dostępne w aplikacji Flits zostały wyczerpane, przez co niektórzy użytkownicy musieli czekać. 

Dlatego przechodzą do nowego dostawcy kart podarunkowych, który ma więcej opcji dostępnych dla kart, a także świadczy usługi w większej liczbie krajów. Nastąpi to w ciągu najbliższych dwóch tygodni. W tym okresie niektóre karty upominkowe mogą być niedostępne, dlatego proszą o wyrozumiałość.

karty podarunkowe Flits

 

Nowa mapa drogowa

Bardzo ciężko pracowali na zapleczu nad opracowaniem nowych funkcji i ich nowy plan działania jest prawie ukończony. Wydadzą go w tym tygodniu, więc miej oko, ponieważ pojawi się kilka niespodzianek.

Nowa mapa drogowa flits

 

Ostrzeżenie przed oszustami

Zanim zakończymy, chcielibyśmy przypomnieć wszystkim, abyście uważali na oszustów udających członków zespołu. 

Nigdy nie udostępniaj nikomu swoich słów źródłowych (seed). Członkowie zespołu Flits nigdy nie będą prosić o nie. Upewnij się też, że cały czas rozmawiasz z pierwotnymi członkami zespołu.

Ostrzeżenie przed oszustami Flits

Pobierz aplikację: https://flitsnode.app

 

Inne informacje

MyCointainer

Migrują system do nowej infrastruktury w dniu 21 lipca 2020 r. w godz. 10:00 – 14:00 (CET).

W tym okresie możesz mieć utrudniony  dostęp do pulpitu nawigacyjnego. MyCointainer stara się zawsze zapewniać najlepszą platformę i wygodę użytkownika.

Przepraszają za wszelkie związane z tym niedogodności.

StakeCube

Możesz teraz skorzystać z usługi  ChangeNOW.io…

StakeCube Możesz teraz skorzystać z usługi ChangeNOW.io…

…bezpośrednio przez StakeCube! Dzięki temu możesz wymieniać ponad 10 000 par kryptowalut, w tym monety jeszcze nie wymienione na ich własnej giełdzie, jednocześnie oszczędzając na opłatach transakcyjnych i wypłatach! Sprawdź to na Stakecube Swap!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO