page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Niedawno ktoś odbył długą rozmowę z bliskim przyjacielem, który jest doradcą finansowym w dużej tradycyjnej firmie finansowej. Nigdy nie interesował się kryptowalutami i uważa je za słabe inwestycje. Dzisiaj chciałem omówić kilka poruszonych przez niego kwestii i wyjaśnić, dlaczego nie wszystkie kryptowaluty są sobie równe.

Podczas oceny aktywów inwestycyjnych kluczowe znaczenie ma poszukiwanie inwestycji generujących dochód. Firma kupuje surowce za 100 dolarów i składa te produkty w magazynie, który sprzedaje za 200 dolarów. Rezultatem jest przyrostowe tworzenie wartości w wysokości 100 USD. Firma może stracić część z tych zysków na rzecz kosztów pracowniczych i kosztów ogólnych, ale jest to ogólny wzrost wartości o 100 USD.

Większość wartości akcji i kryptowalut wynika z kapitalizacji rynkowej. Kapitalizacja rynkowa nie jest prawdziwą miarą wartości. Kapitalizacja rynkowa reprezentuje jedynie ostatnią cenę, za jaką aktywa są przedmiotem obrotu, pomnożoną przez łączną liczbę pozostałych akcji, monet lub tokenów.

Niebezpieczeństwo kapitalizacji rynkowej polega na tym, że pojedyncza transakcja może stworzyć miliardy dolarów dochodu z powietrza. Widzieliśmy to ostatnio z Shibu Inu. Kiedy cena porusza się o ułamek grosza, kapitalizacja rynkowa podskakuje z 13 miliardów dolarów do 19 miliardów dolarów. Inwestorzy tej monety widzą, jak saldo ich portfeli podskakuje, ale aby zrealizować te zyski, muszą sprzedać swoje monety.

Tradycyjni inwestorzy w kryptowaluty podlegają „teorii większego głupca”, aby generować jakikolwiek zysk. Investopedia opisuje tę teorię jako:

„Teoria większego głupca twierdzi, że ceny rosną, ponieważ ludzie są w stanie sprzedać przecenione papiery wartościowe „większemu głupcowi”, niezależnie od tego, czy są przeszacowane. To znaczy, oczywiście, dopóki nie będzie większych głupców”.

Tak więc, podczas gdy Shibu Inu wyskoczył z zerowej kapitalizacji rynkowej do18,7 miliarda dolarów, powstało zero dolarów dochodu. Wiele bogactw zostało przeniesionych między ludźmi, ale nie stworzono żadnych dodatkowych dolarów.

Punkt numer 1: Crypto nie może tworzyć „bogactwa”, ponieważ nie może generować przychodów.

Mój przyjaciel doradca finansowy upierał się, że Microsoft zawsze będzie lepszy od kryptowalut, ponieważ aby akcjonariusz mógł zdać sobie sprawę z wartości swoich akcji, nie jest uzależniony od chętnego kupca. To właśnie sprawia, że ​​Microsoft jest inwestycją, a kryptowaluta spekulacją.

Microsoft wypłaca dywidendę, która z czasem rośnie. Akcjonariusze ostatecznie otrzymają kapitalizację rynkową swoich akcji za pośrednictwem dywidend, nawet jeśli zdyskontujesz przyszłe dywidendy z powrotem do wartości bieżącej.

Punkt numer 2: Inwestowanie w kryptowaluty to inwestowanie w „błękitne niebo”

Ideą inwestowania w akcje jest to, że stawiasz na firmę, która ma jakiś plan, aby zainwestować pieniądze w więcej.

Kiedy ludzie inwestują w kryptowaluty, często nie ma biznesplanu na zwiększenie tych pieniędzy. Maksymalna kwota pieniędzy, która może wyjść z automatu, to kwota, która została włożona.

Punkt numer 3: Kryptowaluty są gotowe do manipulacji

Tradycyjni inwestorzy twierdzą, że brak fundamentalnej wartości wewnętrznej sprawia, że ​​inwestowanie w kryptowaluty jest niebezpieczne. Instytucje kupują akcje z myślą, że firmy będą sobie dobrze radzić, co z kolei daje im pieniądze.

W przypadku kryptowalut jedynym racjonalnym powodem zakupu przez instytucję jest przekonanie, że może je sprzedać komuś innemu za wyższą cenę. Każda instytucja lub bogaty facet, który kupuje krypto, ma motywację finansową do pompowania swojego krypto.

Odpowiedzią na te obawy jest znalezienie kryptowalut, które zapobiegają własnej inflacji. Istnieje powód, dla którego wskaźnik hashowania Bitcoin osiągnął najwyższy poziom w historii, mimo że Chiny zamknęły większość swoich farm wydobywczych Bitcoin. Bitcoin generuje inflację w obecnym tempie 4,25%. Ta stawka stale spada i przynosi Bitcoinowi wartość, ponieważ staje się coraz rzadszy. Górnicy, którzy generują Bitcoin, osiągają zyski, ale ograniczają ich duże koszty ogólne, które ponoszą z powodu prowadzenia operacji wydobywczych.

Monety dowodu stawki, które pozwalają generować lub „wydobywać” więcej monet po prostu przez trzymanie monet, to „zapasy dywidendowe” kryptowalut. Te monety są wyjątkowe, ponieważ ich inwestorzy generują dochody.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

Moneta i platforma VAULT umożliwiają ludziom tworzenie własnej inflacji poprzez przechowywanie i generowanie większej liczby monet. Im więcej monet masz na platformie, tym więcej generujesz. VAULT ma ograniczoną podaż (obecna podaż wynosi 497 364 VAULT, a tylko 3 miliony VAULT kiedykolwiek zostaną wygenerowane), a stopa inflacji, którą wypłaca, zmniejsza się każdego roku, co czyni ją rzadszą i potencjalnie bardziej wartościową.

Osoby, które rozumieją inwestowanie i rozumieją, co przynosi wartość inwestycji, wkrótce zrozumieją, dlaczego VAULT ma tak wiele przewag nad tradycyjnymi kryptowalutami.

dlaczego VAULT ma tak wiele przewag nad tradycyjnymi kryptowalutami

CakeDeFi

CakeDefi to platforma, która daje Ci kontrolę nad swoimi finansami, tworząc przepływ gotówki i wykorzystując potencjał zdecentralizowanych finansów. My już rozpoczęliśmy dawno, a ostatnio wchodzimy w płynności na akcjach, tak akacjach gdyż DFI podpisało już ponad 3 miesiące temu umowę z Giełdą Nasdaq – więcej tutaj

Jest to dobra ucieczka na czas bessy na rynku ale i nie tylko. Na platformie na razie zainwestowaliśmy małą sumkę 😉 w płynność na stablecoinie DUSD z akcją TESLI – dTSLA-DUSD.

CakeDefi pula miningowa i nie tylko. AirDrop DEFI o wartości 30$!

Na platformie pojawia się coraz więcej płynności z akcjami firm między innymi Google, Alibaba, Apple…

  • dGOOGL-DUSD
  • dGME-DUSD
  • dSPY-DUSD
  • dQQQ-DUSD
  • dPLTR-DUSD
  • dBABA-DUSD
  • dAAPL-DUSD

Systematycznie będą dodawane nowe (te które są notowane na giełdzie).ROI płynności jest na razie dość wysoki

DeFiChain akcje

DeFiChain inwestycja

Wynagrodzenie dostajemy w coinie DFI, który możemy stakować na platformie lub na aplikacji mobilnej lub postawić masternoda https://masternodes.online/currencies/DFI/

Ukop na razie wrzucamy w staking, ale można zamrozić środki nawet na 10 lat! I z tego zbierzemy niezłe profity, w systemie inwestorzy zamrozili już ponad 2 miliardy dolarów właśnie na 10 lat co możecie sprawdzić. Analizując rynek mało jest projektów, które dają możliwości dawanie płynności na syntetycznych tokenach akcji. Wielokrotnie wspominamy na naszej stronie o projekcie, a czy warto oceńcie sami, przeprowadźcie badania i podejmijcie decyzję.

Cena DFI rośnie  i pewnie będzie rosła z każdą chwilą uruchomienia nowych płynności… (https://coinmarketcap.com/currencies/defichain/).

Aktualizacja Bitcoina (BTC)

Spójrz na dzisiejsze wiadomości. Czy myślisz, że jesteśmy manipulowani?

Jeden z największych autorów finansowych wszechczasów uważa, że ​​jesteśmy manipulowani finansowo. Bitcoin, akcje, nieruchomości i złoto są zagrożone.

Widzieliśmy ogromne spadki na rynkach finansowych, kiedy ogłoszono wariant Omicron. Ile jeszcze wariantów pojawi się w przyszłości?

Jaki wpływ będzie miała niewypłacalność Evergrande na światowe rynki finansowe?

Och… nie zapomnij o wydaniu monety Mt. Gox.

Jedynym ratunkiem, jaki mamy, jest to, że inflacja idzie tak wysoko, że ludzie uciekają przed dolarem i szukają alternatywnych zasobów wartości.

 

Dywersyfikacja jest ważna dla każdego portfela. Sprawy stają się szalone. Chroń swoje bogactwo najlepiej, jak potrafisz. Rozważ zainwestowanie w sposób VAULT, CakeDeFi i ciesz się bezproblemową obsługą kryptowalut!

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO